Przejdź do treści

Wyniki pracy kancelarii - statystyki

Przyjemnie nam przedstawić kolejne fakty dotyczące działalności naszej Kancelarii. Poniższe wyniki dają ogromną satysfakcję oraz z motywują nas do dalszej pracy.   

  • Na skutek złożonych przez kancelarię wniosków od 2021 roku do chwili obecnej, sądy upadłościowe ogłosiły ponad 50 upadłości konsumenckich.
 
  • Postępowania o ogłoszenie upadłości zostały zakończone ze 100% skutecznością dla naszych Klientów. Żaden ze złożonych wniosków nie został negatywnie rozpoznany przez sąd.
 
  • Upadłości dla naszych Klientów często kończą się umorzeniem zobowiązań w całości lub ustaleniem w planie spłaty rat w wysokości znikomej w stosunku do kwoty długów sprzed ogłoszenia upadłości.
 
  • Powyższe dane stanowią tylko niewielką część z prowadzonych spraw wśród których pomagamy również przedsiębiorcom w toku postępowań restrukturyzacyjnych.
 

Klienci na skutek pomocy kancelarii i przeprowadzonych spraw finalnie odzyskują stabilizację finansową i mogą ze spokojem planować dalsze życie. Mamy nadzieję, że w roku 2022 uda się nam pomóc równie dużej liczbie osób posiadających problemy finansowe.  

Kancelaria Adwokacka Mateusz Gawlas
ul. Plac Kasztelański 3
01 – 362 Warszawa

Pon. – Pt.
07:00 – 18:00

Poczuj się bezpiecznie!


Zapomnij o niechcianych rozmowach i zacznij bronić swoich praw.
Dzwoni Windykator to Twoja osobista tarcza w świecie windykacji.Pobierz z Android

This will close in 21 seconds